Dobrý den,

Vítám Vás na našich stránkách věnovaných starověké technologii, kterou pro nás znovu objevil a objasnil Valery Uvarov. Veškeré texty se odkazují na práci Valery Uvarova, s jeho osobním souhlasem jsme šiřiteli jeho názorů a hlavním myšlenek. Tuto aktivitu děláme ve volném čase při naší práci. Líbí se nám jeho myšlenky a názory, které představil ve svých publikacích a ve svých četných vystoupeních na konferencích po celém světě.

Taktéž nejsme autory videí, které jsou na blogu umístěny a ani se za ně neprohlašujeme, vždy odkazujeme na původní video nahrané na youtube jejími autory. Tímto jim děkujeme za jejich skvělou práci.

Touto stránkou chceme šířit osvětu, kterou přináší Valery Uvarov a přispět tak k rozvoji povědomí o této problematice.

Děkujeme Valery Uvarovovi, za jeho svolení. A doufáme, že se Vám naše stránky budou líbít a budete se zde s radostí vracet.

Díky nastolené spolupráci jsem jeho oficální obchodní zástupci zde v České Republice.

Jiří Plucnar
Pracuji jako Test engineer ve společnosti Tieto. Jako koníček jsem si spolu se svým bratrancem pořídil tento web, abychom mohli šířit informace, které se často, nebo vůbec neobjevují v mainstream mediích. Zajímám se o téma pyramid, osobního rozvoje a alternativního pohledu na svět kolem nás.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.