Seminář Valery Uvarova v Praze

Krásný den přátelé, děkujeme za Vaší účast. Bylo Nám ctí přivézt k Nám do České Republiky Valery Uvarova. Věříme, že jste si ze semináře odnesli to, pro co jste si přišli. Věříme, že příští rok se Nám podaří zase uspořádat podobnou akci, třeba s jinými tématy. Pokud by Vás zajímalo něco specifického od Valery Uvarova dejte Nám vědět na Naši emailovou adresu info@energyoflife.cz

 

Bohužel se Nám při tom všem spěchu v sobotu vytratil papír, kde byly napsány Vaše emailové schránky, poprosil bych Vás abyste se Nám ozvali na Naši emailovou adresu info@energyoflife.cz a do předmětu uveďte Naše heslo, které jsme si řekli na semináři. 

Aktuální informace k videu z pátečního dne je následující. Sueneé mne kontaktoval, bohužel se stále čeká na nahrání videa na youtube. Problém nastává při konverzi formátu na vhodný pro youtube, Sueneé se toto snaží řešit. Přesné datum Nám bohužel nesdělil. 

Kdo chce poslat výsledky z měření na přístroji Bio-Well prosím ozvěte se mi také na emailovou adresu do předmětu uveďte : Měření přístrojem Bio-Well. 

A prosím Vás, mohli byste  prosím napsat, kdo to stihnul, tu modtlidbu, kterou říkal Valery v sobotu na konci semináře a zaslat ji na Náš mail? Já jsem zrovna dělal měření a nějak jsem to nezachytil celé. Hodilo by se to i pro ostatní účastníky.

Děkujeme Vám, byli jste úžasní.

Našimi mediálními partnery jsou:

Hlavní mediální partner je: