Velmi důležité a informativní povídání od Valery Uvarova

O pyramidách a jejich účelu, v mainstream televizním pořadu. Valery Uvarov Ruský expert na UFO, paleo vědy účastník mezinárodních konferencí. Podstatná část videa je od 7m:59s, kde Valery vysvětluje důvody proč staří egypťané používali Hórovy hůlky s různým obsahem pro synchronizování jejich tři energetických těl se třemi energetickými těly mateřského organismu Země. A proč tak činili? To si poslechněte ve videu sami (Děkujeme organizaci Naša Svetelná, že zde organizuje konference, na kterých Valery Uvarov může vystupovat, a děkujeme za sdílení tohoto videa na youtube):

Jiří Plucnar
Pracuji jako Test engineer ve společnosti Tieto. Jako koníček jsem si spolu se svým bratrancem pořídil tento web, abychom mohli šířit informace, které se často, nebo vůbec neobjevují v mainstream mediích. Zajímám se o téma pyramid, osobního rozvoje a alternativního pohledu na svět kolem nás.
Komentáře
  1. martin plutnar napsal:

    Zdravím Jirko,celý rok detoxikuji pomocí joalis,a před pár dny se mi začly uvolnovat nějaké problémy na ůrovni psychiky ,bylo to docela drastické,ale ustál jsem to,objednal jsem si hůlky po semináři s Valerym,začal jsem s nimi pracovat hodinu ráno při meditaci a v poledne při poledním odpočinku,mám i vložky které používám cca 3 hod denně,chci se zeptat není to moc velký energetický šok,díky za odpověd.Martin P

    • Jiří Plucnar napsal:

      Krásný den Martine. Je skvělé, že jsi na sobě takhle pracoval a ustál jsi, jistě pro Tebe složitou situaci. Z mého pohledu v používání hůlek a vložek problém nevidím. Naopak si myslím, že dokážou v mnoha ohledech pomoci. Hůlky pracují vždy podle toho, jaký je denní čas (podle aktivity jednotlivých meridiánů, tabulku lze najít v anglickém jazyce na Našich stránkách). Pokud ti přijde, že hůlky držíš, jakoby na sílu a musíš se přemáhat, protože máš špatný pocit, tak zvol kratší dobu používání ve více intervalech. Pokud by tě něco dalšího zajímalo určitě napiš.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.