Slovanský víkend v Beskydech

Tímto bychom Vás rádi pozvali na Slovanský víkend v Beskydech, který se bude konat v Tuttu ( Lubno, Frýdlant nad Ostravicí 30 ), který se uskuteční ve dnech 12.4.2019 - 13.4.2019.

V rámci víkendu věnovanému slovanství jsme si pro Vás připravili vystoupení kapely Svarga (pátek 12.4.2019) a besedu se Zdeňkem Ordeltem (sobota 13.4.2019)

Jak to bude probíhat?

  1. V pátek 12.4.2019 od 18:00 bude na programu vystoupení kapely Svarga. Cena za vstupenku je 350 Kč. Vystoupení bude prokládáno krátkymi tématickými vstupy.
  2. V sobotu 13.4.2019 od 15:00 bude mít besedu Zdeněk Ordelt na téma Tradice našich předků v dnešním světě (max. 3hod včetně Vaších dotazů). Cena za vstupenku je 450 Kč.

 

Pro ty, kteří se chtějí zůčastnit celého slovanského víkendu jsme si připravili lákavější cenovou nabídku a to 600 Kč za oba dva dny. 

Rozhodli jsme se, že REZERVACE na vstupenky nebereme. O vstupenky  pište na Naši emailovou adresu info@energyoflife.cz po doručení Vašeho mailu Vám zašleme pokyny k platbě.

Občerstvení je k dispozici na místě.

Na místě bude k dispozici prodej CD skupiny Svarga.

Za výdělek bude nakoupeno vybavení pro jednu z lesních školek, které působí v okolí Frýdlantu nad Ostravicí.

Pozvánka od Zdeňka Ordelta

Tradice našich předků v dnešním světě

 

Přijměte pozvání na besedu se zástupci organizace Slovanský kruh, kteří se již mnoho let podílejí na záchraně a obnové naší duchovní čeké tradice. V jakém stavu je dnešní odkaz našich slovanských předků, jak se dá tato hluboká duchovní tradice znovu studovat a jak ji používat v dnešní moderní době? Naši předkové ctili rodinu a komunitu. Svého duchovního dědictví si velice vážili a dnes jsou na něm položeny základy naší kultury, která zůstala v živé přírodě – spirituální formě již jen v  moravském folkloru.

Podělíme se s vámi o poslední úžasné oběvy z výzkumu evropských tradic, jako jsou kompletní okruh našich přírodně-šamanských svátků, také objev kalendáře Slovanů a metody práce s energií.

Také jak třeba tuto přírodní moudrost přinést k lidem, do školství a tím pozitivně ovlivnit růst naší společnosti.

 

Přijďte se zeptat na to co vás zajímá a dozvědět se, jakou cestou se můžeme při záchraně našich tradic společně vydat.

 

Na konci besedy se můžete zúčastnit ukázky slovanského obřadu pro matku zemi.

 

Besedou vás provedou:

Zdeněk Ordelt – zakladatel Slovanského kruhu a průvodce slovanskými obřady

Nami Maria Lada – indoložka, vedoucí výzkumu metodiky a průvodce slovanskými obřady

Přijměte pozvání na koncert skupiny Svarga.

 

Svarga (název pro naše nebesa i jejich znak) přináší písně velebící slovanská božstva a přírodní síly v lidové jednoduchosti - tedy tak, aby se mohlo publikum připojit zpěvem i tancem a zažít tak atmosféru přírodních oslav našich předků. Odtud totiž také písně pocházejí - z přímého spojení s těmito silami. Jejich reprodukce je zejména atmosférická a proměnlivá, stejně jako sama příroda a vše v tomto Vesmíru.

Našim hlavním hostem bude:

Zdeněk Ordelt

 

Zakladatel školky a vedoucí Slovanského kruhu, člen kongresu ECER; komunikace s veřejností, studium a odborný výzkum slovanských kultur a tradic.

“Provádím celosvětový průzkum tradičních národů, přináším přístup k tradičním metodám a zabývám se průzkumem moderní metodiky. Výsledky aplikuji v práci na domácím poli. Snažím se o zapojení naší organizace do světového dění. Již více než deset let pracuji na obnově slovanské domorodé tradice v Čechách. “

Projekty na kterých se podílí: