Proč byly postaveny pyramidy - pyramidy a jejich účel
První podnět
Podívejme se na konstrukci pyramid, které zastávaly roli antén.
Jeden typ pyramidy, který patřil globálnímu komunikačnímu systému, měl stupňovitý tvar. Takové pyramidy byly vyrobeny z kovu (1) a měly celkovou teleskopickou strukturu, s jednotlivými stupni pohybujícími se nahoru a dolů, dovnitř a ven, něco jako čočka fotoaparátu.
Schopnost regulovat výšku stupňů umožnila přizpůsobit pyramidu jedné osobě a pak druhé. Na úplném vrcholu nejvyššího stupně byla \"jemná ohnisková čočka\", která u pozdějších kamenných zigguratů degenerovala do lentikulárního výčnělku nahoře.
Ladění takové pyramidy bylo založeno na určitém individuálním parametru zamýšleného příjemce (jejich typická biologická frekvence), skrze kterou bylo možné neomylně dosáhnout požadovaného Neferu nebo lidské bytosti. Komunikace mezi Neferu nebo mezi Neferu a člověkem se uskutečnila ve formě mentálních obrazů pomocí telepatie. Právě takový druh pyramidy se stal prototypem sumerských zigguratů a do jisté míry i mayské pyramidy.
Později se dozvíte, jaké principy byly zakotveny v pyramidách, ale prozatím se podíváme ještě na jednu velmi důležitou kvalitu pyramidy - vliv, který stimuluje nadpřirozené schopnosti a zabraňuje rakovině. Pyramidy s těmito vlastnostmi měly hladké plochy a byly nejrozšířenějším typem (см. Стимул второй 2).
-
Znalosti, ztracené po staletí, že starověké sumerské zigguraty byly kovové struktury, se zachovalo v několika textech. Ve své knize Architektura, Mystika a Mýtus, ve kterém se vypráví o zigguratu Borsippě obnoveným v době Nebúkadnesaru, William Lethaby překládá nápis, který se na něm dochoval, takto:
\"Obnovil jsem a dovedl k dokonalosti úžas Borsippy, chrámu sedmi sfér světa. Vytyčil jsem ho z cihel a pokryl ho mědí.\"
- Schopnost pyramidálního pole mající regenerativní vliv na mrtvé tkáně byla naznačena experimenty kabalisty Enela, jehož skutečné jméno bylo Mikhail Vladimirovich Sariatin (1883-1963). Byl jedním z prvních, kdo provedl výzkumy v Egyptě, a dospěl k závěru, že pyramida léčí tkáně poškozené rakovinou.