Zařízení Bio-Well na měření energie těla

 

Základní informace

Přístroj Bio-well, vyvinut Dr.Konstantinem Korotkovem, slouží k analýze zdravotního stavu člověka, jak po stránce fyzické, tak psychické. Díky skenování emise fotonů z konečků prstů, dokáže vyhodnotit energie v jednotlivých orgánech a částech lidského těla. Hlavní výhodou tohoto zařízení je rychlá a bezbolestná analýza zdravotního stavu, díky které získáme základní informace týkající se rozložení energii v jednotlivých částech těla a aktuálního psychického stavu člověka.

Princip technologie

Přístroj Bio-Well pracuje na základě technologie Gas Discharge Visualization (GDV). Po přiložení konečků prstů na sklíčko zařízení, dojde k aplikaci malého elektrického proudu do prstu. Na základě tohoto proudu dojde ke stimulované emisi fotonů z přiloženého prstu člověka. Fotony jsou zachyceny pomocí kamerového systému a výsledný obraz je následně zpracováván softwarem Bio-Well. Množství a intenzita zaznamenaných fotonů odráží energetický stav jednotlivých částí lidského těla. Analýza je založena na tradiční čínské medicíně, kdy je analyzovaná energie vyzařována z jednotlivých energetických meridiánů umístěných na konečcích prstů.

 

 

Analýza pořízených snímků

Vyhodnocení získaných snímků je prováděno v softwaru Bio-Well, který je součásti GDV kamery Bio-Well. Software automaticky provede kompletní analýzu a zobrazí výsledné grafy, které je nutné správně interpretovat. Mezi základní analýzu patří vyhodnocení emočního tlaku, kdy můžeme zjistit, zda je analyzovaná osoba ve stresu, nebo trpí úzkosti. Pomocí zobrazení energii v jednotlivých orgánech můžeme stanovit, který orgán je značně vyčerpán a doporučit případnou terapii. Psychický stav můžeme také zkoumat pomocí grafu rozložení čaker.

(základní informace o přístroji Bio-Well byly převzaté z webu: http://karovina.cz/gdv-bio-well/ )

Více pak na: http://gdvcamera.com/electrophotonics-scientific-basis/

 

Osobní snímky pořízené dne 9.12.2017

Používám vložky do bot Bio-Stim přes den (v pracovních botách, když pracuji z domu tak je nosím v ponožkách) a také přes noc. Dále pak k tomu přes noc držím v rukou Hórovy hůlky MONO, tyto výsledky jsou ovlivněny technologií, kterou mám neustále při sobě. Pokud chceme mít přímý důkaz vlivu na naše zdraví, energetický stav, pak musíme otestovat osobu, která výrobky Valery Uvarova nepoužívá a měření provést ve více intervalech pro projevení změn. Tyto měření jsou momentálně ve fázi plánování. Doufám, že tento způsob prezentace vlivu jak vložek do bot Bio-Stim, tak Hórových hůlek se Vám bude zamlouvat a vzbudí ve Vás alespoň trochu pozornosti. Dále se pak podívejte na snímky zachycené pro mou osobu:

1. Na snímcích vidíme energetický obraz mého těla bez výrazných narušení, souměrný, na jendom místě více narušený.

 

 

2. Zde vidíme celkouvou harmonii energetických center, vidíme, že na určitých oblastech je třeba pracovat, ale většina energetických center je zarovnaná v zelené části. Dále pak můžeme pozorovat intezitu energie v daných energetických centrech, která je na dobré úrovni (to se projevuje velikostí kruhu pro danou čakru, větší kruh=více energie v čakře)

 

3.  Zde vidíme zhodnocení emočního tlaku, energie, symetrie levé a pravé strany a bilanci orgánů

4. V následujícím obrázku vidíme zdravotní stav jednotlivých částí. Můžeme pozorovat, že křivka je v zelené části což značí dobrý zdravotní stav s vychýlením na pravé straně pro urogenitální systém a koronární cévy.

5. Zde vidíme energetickou rovnováhu pro levou a pravou stranu. Zvýrazněné jsou ty orgány, kde se rovnováha vychyluje z normy a přesahuje určité parametry.

 

 Pokud budete mít otázky ohledně měření pomocí přístroje Bio-Well, vložek do bot Bio-Stim, Hórových hůlek neváhejte nás kontaktovat přes náš formulář na stránkách: http://energyoflife.cz/kontakt/. V budoucnu budeme nabízet služby měření na přístroji Bio-Well a vyhodnocování výsledků. Momentálně se můžeme domluvit individuálně na měření po zakoupení některého z našich produktů.

Děkujeme za Vaší pozornost, mějte krásný den.

Jiří Plucnar
Pracuji jako Test engineer ve společnosti Tieto. Jako koníček jsem si spolu se svým bratrancem pořídil tento web, abychom mohli šířit informace, které se často, nebo vůbec neobjevují v mainstream mediích. Zajímám se o téma pyramid, osobního rozvoje a alternativního pohledu na svět kolem nás.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.